Entrepreneur Idea Competence Vision  - geralt / Pixabay

Začíname obchodovať

Ak si chcete obchodníka Plus500 najskôr ohmatať a vyskúšať si aké to je obchodovať s peniazmi v reálnych podmienkach, je pre vás ako pre nových používateľov hneď po krátkej registrácii pripravená časovo obmedzená demo platforma, v ktorej môžete pri aktuálnych cenách komodít a za použitia fiktívnych peňazí otestovať aký ste vlastne vôbec obchodník.

Toto celé je pochopiteľne úplne zadarmo. Až si toto demo náležite vyskúšate a zistíte čo všetko vo vás je, môžete ďalej vstúpiť do sveta reálnych peňazí.

Oproti konkurencii nie je v platforme Plus500 na výber z niekoľko účtov s možnosťou výberu veľkosti minimálneho vstupného vkladu. V Plus 500 je to tak, že máte založený účet, kde máte minimálny vklad vo výške 3000, – Sk.

Pre niekoho je to plus, pre iného prekážka. Možnosti financovania sú pomerne veľa rozsiahle a užívateľ si tak môže na svoj účet poslať peniaze cez všetky typy kariet, vďaka službe MoneyBookers alebo klasicky prevodom z účtu.

Ďalšou výhodou je online pomoc, ktorá je vám k dispozícii presne 24 hodín denne a celkom 7 dní v týždni, čo je veľa skvelé zistenie hlavne v prípade, ak s niečím potrebujete pomôcť a neviete si s niečím rady. Svoje otázky smerujete na e-mail, alebo FAX.

Prvé skúsenosti s Plus500

Ak sa nakoniec rozhodnete vstúpiť do tohto mnohokrát neistého sveta a začať obchodovať s reálnymi peniazmi, otvoria sa vám naozaj nové a široké možnosti investícií. V dokonale graficky prehľadnej webovej stránke môžete sledovať a odhadovať aktuálne trendy, na základe ktorých investujete svoje peniaze.

Pomocou týchto grafov možno ľahko odhadnúť ako trh na vonkajšie javy reaguje a čo môže predpokladať. Vďaka tomu si môžete realizovať svoje obchody na trhu s českými domácimi akciami a hlavným akciovým indexom PX 15, ktorý je na trhoch s ropou, zlatom, striebrom a radom ďalších komodít.

Plus500 sa stane veľmi silným nástrojom pre vaše obchodovanie a bude sa vám v plnej miere snažiť pomôcť pre dosiahnutie lepších výsledkov.